statystyki szczegółowe

Aktualności

Chrobry - Grot 1:3 (0:0)

• autor: admin, 2017-10-01 11:56

Grot Gardno pokonał Chrobrego Lisie Pole 1:3 (0:0) w sobotnim meczu 6. kolejki A-klasy gr.4. Mecz obfitował w wiele emocji i zwrotów akcji. Pierwsza połowa nie zwiastowała aż takiego dreszczowca - choć przewagę posiadała nasza drużyna to ta część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem.

Początek drugiej połowy rozpoczął się źle dla Gardnian - po mocnym wybiciu piłki przez obrońcę Chrobrego i błędzie naszej defensywy zawodnik gospodarzy przejął futbolówkę i w sytuacji sam na sam bez problemu pokonał Łucjana Świątka.

Kilka chwil później Grot odrobił straty - po rajdzie lewą flanką Grzegorz Chmielowski wyłożył piłkę do wbiegającego Szymona Taniukiewicza, któremu pozostało skierować piłkę do pustej bramki.

Niepewność w szeregi zielono-białych wkradła się kiedy w 67 minucie boisko po drugiej żółtej kartce opuścić musiał Konrad Pietrasik.

Jak się jednak okazało nie podłamało to zawodników z Gardna - kilka minut później strzałem z pola karnego nasz zespół na prowadzenie wyprowadził Marcin Para.

Kolejny zwrot akcji nastąpić miał w 80 minucie, kiedy sędzia podyktował rzut karny dla Chrobrego - nie stało się tak jednak, ponieważ jedenastkę świetnie wybronił młody golkiper Grota.

Kropkę nad i po indywidualnej postawił Grzegorz Chmielowski i to nasz zespół mógł cieszyć się ze zwycięstwa!