LKS GROT Gardno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Chemik II PoliceGROT GARDNO
Chemik II Police 6:2 GROT GARDNO
2018-11-11, 14:00:00
Police ul. Siedlecka
    relacja »
oceny zawodników »

VIDEO GROT

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 204, wczoraj: 462
ogółem: 1 518 019

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-25 Salos II Szczecin t pauza ---
2018-08-25 Mierzynianka Mierzyn t pauza ---
2018-08-26 Zootechnik Kołbacz t 5:3 Kasta Majowe t zobacz ›
2018-08-26 Błękit Pniewo t Jeziorak Szczecin t 17:00
2018-08-26 Arkonia II Szczecin t 3:0 Odrzanka Radziszewo t zobacz ›
2018-08-27 GROT GARDNO tramp. 2:11 Świt Szczecin t relacja ›
2018-09-26 Vielgovia Szczecin t KP Przecław t 18:00
2018-10-10 Tanowia Tanowo t 5:2 AP Hutnik Szczecin t zobacz ›
2018-08-29 Kasta Majowe t 3:0 Odrzanka Radziszewo t zobacz ›
2018-08-29 Mierzynianka Mierzyn t 1:6 Błękit Pniewo t zobacz ›
2018-08-29 AP Hutnik Szczecin t pauza ---
2018-08-29 KP Przecław t 0:6 Tanowia Tanowo t zobacz ›
2018-08-29 Zootechnik Kołbacz t pauza ---
2018-08-30 Jeziorak Szczecin t 2:8 GROT GARDNO tramp. relacja ›
2018-08-30 Salos II Szczecin t 12:1 Vielgovia Szczecin t zobacz ›
2018-09-13 Świt Szczecin t 4:10 Arkonia II Szczecin t zobacz ›
2018-09-01 Kasta Majowe t pauza ---
2018-09-01 Vielgovia Szczecin t 1:8 Zootechnik Kołbacz t zobacz ›
2018-09-01 Tanowia Tanowo t 3:2 Salos II Szczecin t zobacz ›
2018-09-01 Iskierka Szczecin t pauza ---
2018-09-02 GROT GARDNO tramp. 2:2 Mierzynianka Mierzyn t relacja ›
2018-09-02 Arkonia II Szczecin t 15:0 Jeziorak Szczecin t zobacz ›
2018-09-02 Odrzanka Radziszewo t 0:15 Świt Szczecin t zobacz ›
2018-09-27 Błękit Pniewo t 1:5 AP Hutnik Szczecin t zobacz ›
2018-09-05 KP Przecław t 6:0 Błękit Pniewo t zobacz ›
2018-09-05 Kasta Majowe t 1:13 Świt Szczecin t zobacz ›
2018-09-05 Jeziorak Szczecin t Odrzanka Radziszewo t 18:30
2018-09-05 AP Hutnik Szczecin t 0:1 GROT GARDNO tramp. zobacz ›
2018-09-05 Zootechnik Kołbacz t Tanowia Tanowo t 00:00
2018-09-05 Vielgovia Szczecin t pauza ---
2018-09-05 Salos II Szczecin t pauza ---
2018-10-31 Mierzynianka Mierzyn t Arkonia II Szczecin t 17:00
2018-09-07 GROT GARDNO tramp. 0:6 KP Przecław t relacja ›
2018-09-07 Odrzanka Radziszewo t Mierzynianka Mierzyn t 18:30
2018-09-07 Świt Szczecin t Jeziorak Szczecin t 18:00
2018-09-08 Vielgovia Szczecin t 21:0 Kasta Majowe t zobacz ›
2018-09-08 Tanowia Tanowo t pauza ---
2018-09-08 Zootechnik Kołbacz t pauza ---
2018-09-09 Arkonia II Szczecin t 10:1 AP Hutnik Szczecin t zobacz ›
2018-09-09 Błękit Pniewo t 3:10 Salos II Szczecin t zobacz ›
2018-09-14 AP Hutnik Szczecin t 9:0 Odrzanka Radziszewo t zobacz ›
2018-09-15 Kasta Majowe t 4:5 Jeziorak Szczecin t zobacz ›
2018-09-15 Mierzynianka Mierzyn t 0:10 Świt Szczecin t zobacz ›
2018-09-15 Vielgovia Szczecin t 0:0 Tanowia Tanowo t zobacz ›
2018-09-15 Zootechnik Kołbacz t 10:6 Błękit Pniewo t zobacz ›
2018-09-16 Salos II Szczecin t 5:0 GROT GARDNO tramp. relacja ›
2018-09-16 KP Przecław t 3:1 Arkonia II Szczecin t zobacz ›
2018-09-20 Tanowia Tanowo t 14:0 Kasta Majowe t zobacz ›
2018-09-22 Błękit Pniewo t pauza ---
2018-09-22 Arkonia II Szczecin t 0:7 Salos II Szczecin t zobacz ›
2018-09-22 Vielgovia Szczecin t pauza ---
2018-09-23 Odrzanka Radziszewo t KP Przecław t 15:00
2018-09-23 Jeziorak Szczecin t 1:5 Mierzynianka Mierzyn t zobacz ›
2018-09-24 GROT GARDNO tramp. 7:2 Zootechnik Kołbacz t relacja ›
2018-09-24 Świt Szczecin t 9:0 AP Hutnik Szczecin t zobacz ›
2018-09-29 GROT GARDNO tramp. pauza ---
2018-09-29 Kasta Majowe t 4:1 Mierzynianka Mierzyn t zobacz ›
2018-09-29 KP Przecław t 1:2 Świt Szczecin t zobacz ›
2018-09-29 Vielgovia Szczecin t 3:3 Błękit Pniewo t zobacz ›
2018-09-29 Tanowia Tanowo t pauza ---
2018-09-30 Salos II Szczecin t 13:0 Odrzanka Radziszewo t zobacz ›
2018-10-01 AP Hutnik Szczecin t 5:2 Jeziorak Szczecin t zobacz ›
2018-10-03 Zootechnik Kołbacz t 4:8 Arkonia II Szczecin t zobacz ›
2018-10-05 GROT GARDNO tramp. 3:6 Vielgovia Szczecin t relacja ›
2018-10-05 Błękit Pniewo t 1:8 Tanowia Tanowo t zobacz ›
2018-10-06 Arkonia II Szczecin t pauza ---
2018-10-06 Odrzanka Radziszewo t 0:5 Zootechnik Kołbacz t zobacz ›
2018-10-06 Kasta Majowe t pauza ---
2018-10-07 Jeziorak Szczecin t 2:9 KP Przecław t zobacz ›
2018-10-08 Świt Szczecin t 1:7 Salos II Szczecin t zobacz ›
2018-10-31 AP Hutnik Szczecin t Mierzynianka Mierzyn t 18:00
10  2018-09-29 Tanowia Tanowo t 13:0 GROT GARDNO tramp. zobacz ›
10  2018-10-13 Kasta Majowe t 5:6 AP Hutnik Szczecin t zobacz ›
10  2018-10-13 Odrzanka Radziszewo t pauza ---
10  2018-10-13 Błękit Pniewo t pauza ---
10  2018-10-14 KP Przecław t 11:1 Mierzynianka Mierzyn t zobacz ›
10  2018-10-14 Salos II Szczecin t 3:0 Jeziorak Szczecin t zobacz ›
10  2018-10-14 Zootechnik Kołbacz t 3:5 Świt Szczecin t zobacz ›
10  2018-10-14 Vielgovia Szczecin t 1:6 Arkonia II Szczecin t zobacz ›
11  2018-10-19 AP Hutnik Szczecin t 1:5 KP Przecław t zobacz ›
11  2018-10-20 Świt Szczecin t pauza ---
11  2018-10-20 Jeziorak Szczecin t 0:3 Zootechnik Kołbacz t zobacz ›
11  2018-10-20 Mierzynianka Mierzyn t 0:3 Salos II Szczecin t zobacz ›
11  2018-10-20 GROT GARDNO tramp. pauza ---
11  2018-10-21 Błękit Pniewo t 4:3 Kasta Majowe t zobacz ›
11  2018-10-21 Odrzanka Radziszewo t Vielgovia Szczecin t 14:00
11  2018-10-22 Tanowia Tanowo t 7:0 Arkonia II Szczecin t zobacz ›
12  2018-09-01 Kasta Majowe t 0:12 KP Przecław t zobacz ›
12  2018-10-27 Jeziorak Szczecin t pauza ---
12  2018-10-27 Vielgovia Szczecin t 0:10 Świt Szczecin t zobacz ›
12  2018-10-27 Arkonia II Szczecin t pauza ---
12  2018-10-28 Błękit Pniewo t 6:1 GROT GARDNO tramp. relacja ›
12  2018-10-28 Salos II Szczecin t 6:6 AP Hutnik Szczecin t zobacz ›
12  2018-10-28 Zootechnik Kołbacz t 8:5 Mierzynianka Mierzyn t zobacz ›
12  2018-10-28 Tanowia Tanowo t 13:0 Odrzanka Radziszewo t zobacz ›
13  2018-11-03 Arkonia II Szczecin t 10:4 Błękit Pniewo t zobacz ›
13  2018-11-03 Mierzynianka Mierzyn t pauza ---
13  2018-11-03 KP Przecław t 3:1 Salos II Szczecin t zobacz ›
13  2018-11-03 Odrzanka Radziszewo t pauza ---
13  2018-11-04 GROT GARDNO tramp. 5:0 Kasta Majowe t relacja ›
13  2018-11-04 Jeziorak Szczecin t 9:3 Vielgovia Szczecin t zobacz ›
13  2018-11-06 Świt Szczecin t 3:2 Tanowia Tanowo t zobacz ›
13  2018-11-14 AP Hutnik Szczecin t Zootechnik Kołbacz t 17:30
14  2018-11-10 Kasta Majowe t 0:15 Salos II Szczecin t zobacz ›
14  2018-11-10 AP Hutnik Szczecin t pauza ---
14  2018-11-10 Vielgovia Szczecin t Mierzynianka Mierzyn t 10:00
14  2018-11-10 Tanowia Tanowo t Jeziorak Szczecin t 00:00
14  2018-11-10 Świt Szczecin t pauza ---
14  2018-11-11 GROT GARDNO tramp. 3:10 Arkonia II Szczecin t relacja ›
14  2018-11-11 Zootechnik Kołbacz t 0:5 KP Przecław t zobacz ›
14  2018-11-11 Błękit Pniewo t 8:2 Odrzanka Radziszewo t zobacz ›
15  2018-10-10 Arkonia II Szczecin t 9:0 Kasta Majowe t zobacz ›
15  2018-10-12 Odrzanka Radziszewo t GROT GARDNO tramp. 17:00
15  2018-11-17 Świt Szczecin t Błękit Pniewo t 16:30
15  2018-11-17 Mierzynianka Mierzyn t Tanowia Tanowo t 00:00
15  2018-11-17 AP Hutnik Szczecin t Vielgovia Szczecin t 00:00
15  2018-11-17 KP Przecław t pauza ---
15  2018-11-17 Jeziorak Szczecin t pauza ---
15  2018-11-18 Salos II Szczecin t Zootechnik Kołbacz t 11:00

Najbliższe spotkanie

GROT GARDNOKS Wołczkowo-Bezrzecze
GROT GARDNO   KS Wołczkowo-Bezrzecze
2018-11-17, 13:00:00

Gardno

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

14 urodziny obchodzi SZAFRAŃSKI Kacper

17

11-2018

sobota

GROT GARDNO - KS Wołczkowo - Bezrzecze - 13:00

Prawobrzeże Szczecin j - GROT GARDNO jun - 13:30

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
KS Wołczkowo - Bezrzecze 1:1 Zryw Kołbaskowo
Zootechnik Kołbacz 1:2 Hanza Goleniów
Kasta Szczecin - Majowe 1:2 Aquila Szczecin
Znicz Niedźwiedź 1:4 Odrzanka Radziszewo
Chemik II Police 6:2 GROT GARDNO
Czarni 44 Szczecin 3:0 Leśnik Kliniska Wielkie
Vielgovia Szczecin 2:5 Tanowia Tanowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
GROT GARDNO - KS Wołczkowo - Bezrzecze
Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police
Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź
Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin - Majowe
Leśnik Kliniska Wielkie - Vielgovia Szczecin
Hanza Goleniów - Czarni 44 Szczecin
Zryw Kołbaskowo - Zootechnik Kołbacz

Zegar